Duşakabin Fiyatları ve Modelleri

Duşakabinler banyolarda istenilen her köşeye monte edilebilir. Öncelikle duşakabinlerin altlarında bulunan duşakabin teknesi koyulur. Ondan sonra dış kapağın kurulumu yapılır. İster hazır isterseniz de özel yaptırtabilirsiniz. Duşakabini hazır almak, özel yaptırtmaya göre çok daha ucuz olur.

Duşakabin günümüzün en çok yaptırılan banyo modelidir. Duşakabin modelleri şimdiki teknoloji ile birlikte elektronik bile olmuştur. Duşakabin fiyatları ise yapılan hizmete oranla düşüktür. Bu yüzden duşakabin, banyo yaptıracak olanların ilk tercihi arasında yer alır. Duşakabin modelleri yüzlerce olduğu için her çeşit banyoya monte edilmesi mümkündür. Duşakabin genellikle banyonun dip köşesine koyulmaktadır. Böylelikle hem yerden tasarruf edilir hem de daha güzel bir görüntü elde edilir.

duşakabin
Duşakabin

Duşakabin modelleri ve duşakabin seçiminizi internet sitemiz üzeriden yapabilirsiniz. Bunun için Ankara’nın En Büyük Duşakabin Firmamısı olan www.eraydus.com ürünler sayfasımızı inceleyebilirsiniz. Bu sitede kafanızdaki marka ve modeli bulup duşakabin fiyatları için telefonla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share your love

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir