Paslanmaz Duşakabin Fiyatları

Dekorasyon denildiği zaman akla gelen mekanlardan biri de banyolardır. Banyoların kendilerine özgü tasarım ve model özellikleri duşakabin modellerine de yansımıştır. Beyaz renk banyo dekorasyonunda vazgeçilmez bir renktir. Ancak diğer renk seçenekleri de banyo dekor çalışmalarında tercih edilmektedir. Banyoların zemin fayans renkleri, duvar fayans renkleri ve dolap renkleri duşakabinle uyumlu olmalıdır. Duşakabin Ankara fiyatları ekonomik fiyata bu sitede satışa sunuluyor.

 Duşakabin Modelleri Fiyatı belirliyor

 Renk seçeneği bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan banyo dekorasyonunda uyumlu renkler ön plana çıkmaktadır. Eray Duş modelleri içerisinde bütün banyolar için uygun seçenekler uygun fiyat seçeneğine sahiptir. Paslanmaz metal ürünler sağlam ve ekonomik seçeneklere sahiptir.

 Duşakabin modelleri bu yılda trend modellerle satışa sunuluyor. Bu kategoride güncel modelleri uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunan Erayduş, Ankaralıların tercihi haline geldi. Firmanın satış kataloğunda yer alan ürünlerin en önemlisi duşakabin modelleridir. Ayrıca firma jakuzilerde de hatırı sayılır indirim uyguluyor. Katlanır, oval, ön cephe, mika ve kare cam Ankara duşakabin modelleri en popüler modeller içerisinde yer almaktadır. Paslanmaz ve karolajlı duşakabin modelleriyle tanınan firma, montaj seçeneği de sunuyor.

 Trend Ürünler Tercih Ediliyor

 Dekorasyonda güncel modelleri satışa sunan firma, popüler ürünleri her zaman için satışa sunmaya devam ediyor. Bu yılın trend olan duşakabin modelleri de yine satış listesinde yer alıyor. Kullanışlı, pratik, sağlam ve aynı zamanda uzun ömürlü özelliklere sahip duşakabin Ankara Çankaya modelleri alıcı bulmaya devam ediyor.

 Pratik ve Kullanışlı Banyo Dolapları da Satışta

 Banyoların en gözde ürün seçeneklerinden biri de banyo dolaplarıdır. Banyolara özel tasarlanan bu dolaplarda ayna ve iki kapaklı dolaplar göze çarpmaktadır. Dolap satın almadan önce 65, 80 veya 100 cm genişliğinde satışa sunulan modeller yakından değerlendirilmelidir. Bu değerlendirme işleminde banyonun genişliği hesap edilmeli ve bu genişliğin hesap edilmesinin ardından sipariş işlemi gerçekleştirilmelidir.

 Işıklandırma sistemi de banyo dekorlarında önemli bir yere sahiptir. Duşakabin, banyo dolabı ve diğer banyo malzemeleri ile ışıklandırma sistemi uyumlu olmalıdır. Mükemmel banyo dekorasyon çalışmalarında bütün bu seçenekler uyum içerisinde bir arada tasarlanıyor. Lüks ve konforlu banyoların vazgeçilmezi olan jakuziler de Eray Duş’un satış listesinde yer alıyor.

 Tasarımlarda Beyaz Favori Renk

 Banyoların vazgeçilmez renk seçeneği beyazdır. Bu yılda beyaz trend renk seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Banyonun nemli havasına dayanıklı şekilde üretilen bu ürünler silinebilir ve aynı zamanda paslanmaz özelliğe sahip modellerdir.

 Kumlama desenli camlar da aynı şekilde satış listesinde yer alan ürünler içerisindedir. Eray Duş karma galerideki ürünler de görmeye değer. Firma kare, iki köşeli ve tek cepheli duşakabin modelleri konusunda tercih edilen bir firmadır.

 Firma Montaj Seçeneği Sunuyor

 Banyonuza uygun model tercihinde yardımcı olan firma kargo seçeneğinin yanı sıra aynı zamanda montaj imkanı da sunuyor. Müşteri hizmetleri banyonuzun ölçülerine uygun modelleri sunuyor. Küçük banyolar için ve büyük banyolar için en uygun model seçenekleri satışa sunuluyor. Paslanmaz ürünler banyonun nemli ortamında estetik yapısını koruyor. Su lekesi nedeniyle parlaklığı giden paslanmaz bölümler temizlik maddesiyle kolaylıkla parlatılabilir. Durulama işleminden sonra paslanmaz özelliğini korumaya devam ediyor.

 Firmadan sipariş ettiğiniz bütün ürünler adresinize kadar gelmektedir. Adresinize gelen ekipler sipariş ettiğiniz ürünü banyonuzda daha önceden belirlenen yere montajlanıyor. Duşakabinin nereye montajlanacağı konusunda firma yetkililerinden yardım alabilirsiniz. Banyonuzun ayrıntılı fotoğraflarını göndererek veya bizzat keşif işlemi için eve davet ederek banyonuz için en uygun duşakabin modellerini ve banyo dolaplarını satın alabilirsiniz.

Share your love

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir