Duşakabin Ankara

Bu çevrili ve duş için iyi donanımlı, ama içeride rahat olmak istersiniz. Çok çeşitli dış ve fonksiyonlara sahip bir sıhhi tesisat ürünüdür. Duşakabin Ankara modellerini ziyaret edip çeşitli ürün seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Avantajları

Farklı duş kabinleri hakkında konuşmadan önce, her birinin ana avantajı üzerinde duralım. Herhangi bir Ostim duşakabin, standart banyodan neredeyse iki kat daha fazla yer kaplar. Sonuç olarak, banyonuzda çamaşır makinesi, lavabo, ayna için ayrılabilecek sağlam bir alan serbest bırakılmıştır. Bu nedenle, her gün yıkanmanız gerekmiyorsa, ancak kalabalık ve banyoda hasar görüyorsanız, duş sizi tüm hastalıklardan kurtaracak ve yıkamanıza izin verecek zevkinize.

Ürün Çeşitliliği

Bu günlerde birçok duş kabini seçeneği var, çünkü herkesin doğru boyutu ve doğru finansmanı seçmesi mümkün. Küçük bir banyo için en ucuz seçenek, kapı ve paletli bir duş kabini iyi bir sızdırmazlık ve iyi drenajınız varsa, siz ve paletin fazla bir şeye ihtiyacınız yok. Bu nedenle eğlence oldukça uygundur. Bu tamamen doğru değil. Sonuçta, örneğin, bir Fin banyosunda, hava sıcaklığı en az seksen derece olmalıdır. Siteler duşakabin böyle bir ısıtma sağlarsanız, yapıldığı plastik aşırı ısınır.

Duş Keyfi

Eğer dokunursanız, kesinlikle yanacaksınız. Bu nedenle, duş kabininde sadece bir Türk hamamı yapılır, yani% 100 nemdeki buhar kırk ila kırk beş dereceye kadar ısıtılır, artık fan gerekli olmalıdır. Sonuçta, görevi, fizik yasalarına göre, buhar üreticisinden buhar yukarı doğru yükselecek, bu da bacakların soğuk olacağı ve kafanın aşırı sıcak olacağı anlamına gelen hava dolaşımı yaratmaktır.

Share your love

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir