DUŞAKABİN

Modern Duşakabin çeşitleri

Duşakabin artık hayatın bir parçası ve bu nedenden dolayı da sürekli olarak birbirinden farklı duşakabin çeşitleri piyasaya çıkmaktadır. Hem son derece rahat bir şekilde banyo yapma olanağı sunarken bir diğer yandan da banyonun kirlenmesini ya da ıslanmasını önleyerek herkesi son derece büyük bir zahmetten kurtarmaktadır.

Elbette ne çeşitte bir duşakabin olursa olsun bu konuda önemli olan kalitesidir. Bu yüzden de duşakabin Ankara ile en modern duşakabin çeşitlerine aynı zamanda en kaliteli bir şekilde ulaşılabilmektedir. Birçok farklı ve modern duşakabin çeşitleri artık her evin banyosunu süslemektedir. Bunlar arasında buzlu cam çeşitleri ile ya da sade cam çeşitleri bulunmaktadır. Elbette bu tür çeşitler de banyonun yapısına, büyüklüğüne ya da kişisel olarak zevke göre değişmektedir. Bu da Ankara duşakabin ile en kaliteli bir şekilde istenilen bin bir çeşit duşakabin içinden her hangi biri ya da birileri büyük bir gönül rahatlığı içinde seçilebilir.

Farklı Çeşitler

Bunu yanı sıra elbette dışakabin çeşitleri arasında bir de cam kısmının süslemesi bulunmaktadır. Bunun için de duşakabin Ankara ile son derece kaliteli çeşitlerin yanı sıra cam kısmı birbirinden farklı desenler ile bezenmiş duşakabinler herkesi beklemektedir. Üstelik sadece bu birbirinden zevkli olarak tasarım yapılan duşakabin çeşitleri arasında cam desenleri ile ilgili değil, aynı zamanda kavisli noktaları ile de birçok farklı değişiklikler yapmaktadır. Bu nokta da Ankara duşakabin ile ister her evin banyosuna kavisli bir şekilde bombe oluşturmuş birbirinden farklı ve kaliteli çeşitler seçilebilir. İstenirse de sert köşeli olarak tasarım yapılmış birçok değişik ve kaliteli çeşitler yine bu firma bünyesinde satın alınabilir.

Kaliteli Duşakabin Ürünleri

Ayrıca duşakabin Ankara ile hem bir yandan kaliteli hem bir yandan birbirinden farklı çeşitleri hem bir diğer yandan son derece uygun fiyatlar ile istenilen her hangi bir duşakabin çeşidi satın alınabilir. Bunun için de tek yapılması gereken hemen bu son derece büyük ve kaliteli firma Ankara duşakabin ile irtibata geçmek ve birbirinden kaliteli ve her banyoya uyacak duşakabin çeşitlerinden biri ya da birilerini seçmektir.

 


Duşakabin fiyatları ve firmaları (Ankara Siteler)

Siteler Ankara duşakabin fiyatları ve firmaları arasından en başarılısı Eray duş firmasıdır. Siz de Eray duş üzerinden son derece kaliteli duşakabinler satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

Eraydus.com isimli internet sitesine girenler, burada karşılarında çok sayıda farklı duşakabin seçeneğini görebilecektir. Banyonuz için duşakabin beğenmeden evvel, mutlaka ama mutlaka Eraydus.com sitesine giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Site üzerinden beğendiğiniz duşakabin için, Eray duş’u arayarak siparişlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Her zevke ve her ihtiyaca göre duşakabin modelleri, Eraydus.com adresinde sizleri beklemektedir. Ankara’da oturanlar, bundan sonra hiç tereddüt dahi etmeden Eray duş firmasını arayarak, bu firma vasıtasıyla duşakabin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilir.

Duşakabin

Birçok insan her sene evlerini yenilemek ya evlenmek şartıyla yeni bir ev oluşturmak için büyük çaba harcamaktadır. Bu evlerin her birinde mutlaka olması gereken eşyalar var. Oturma grubu, televizyon, yemek masası, yatak odası gibi, misafir odası. Bunların her biri kendince önemli olup, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya yardımcı olması ile bilinir.
Evinizin en önemli alanlarından biri olan banyo kısmına geçtiğinizde de kesinlikle bulunması şart olan ve olacak eşyalar olduğunu söyleyebilir ve bunlardan bahsedebiliriz. Bu eşya listesinin başlarında artık her evde bulunan duşa kabinler bulunmaktadır. Bu tür ürünler kullanıcılarına sağladıkları faydalar nedeniyle, her evin temel ihtiyacı haline gelirken, onlarca yeni türün ve modelinde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
Bu tür ürünlere ihtiyacı olan müşterilerimiz için Ankara duşa kabin firması olarak, duşa kabinin ve şirketimizin sizlere sunduğu faydaları sıralamak istiyoruz.

Duşa kabinler banyo sularının etrafa dağılmasını ve ortalığın ıslanıp kirlenmesini önleyebilecek bir üründür. Banyo yaparken, banyonun işgal edilmesi diye bir şey söz konusu olmaz. Duşa kabin sayesinde kişisel mahremiyetiniz korunabilir. Duşa kabinlerin temizlik açısından da kolay ve ulaşabilir olduğu görülmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeyecek özellikler taşıyan malzemelerden üretilen bu ürün; dekoratif özellikler de taşıması sayesinde banyo dekorasyonlarında farklılık sağlayabilir, banyonuzun daha farklı bir iç yapısının olmasını sağlayabilir.
Bu ve bunlar gibi faydalar ve yararlarımız nedeniyle duşa kabin almanız gerekir. Banyolarınızın şık olmasının yanı sıra, pis suların bir arada tutularak kolay bir şekilde çekilmesi sağlanmalıdır. Bu banyo hijyeni ve sizin sağlığınız açısından önemlidir. Bunun önemini uzun uzun anlatmak yerine ürünlerimizle ve bu ürünlerin kalitesiyle sizlere hizmet vermeyi tercih etmekteyiz.

Ankara Duşa Kabin Firması-Eray duşa kabin

Duşa kabin Ankara firması olarak hizmet veren Eray duşa kabin, üretim ve montaj alanlarında uzman kadrosu ile doğru ve güvenilir hizmeti siz müşterilerine sunmaktadır. Duşa kabin üretimi konusun da müşterilerinin isteklerine önem veren Eray duşa kabin aynı zamanda her renk ve modelde üretim yapabilmektedir. Montaj biriminde çalışan elemanlarına işinde uzmanlaşmış öğretici ekipler eşliğinde, aylık periyotlar halinde modern duşa kabin montajlama kursları vermektedir.

Duşa kabin imalatı yaptığımız ürünlerimiz, başta temperli cam olmak üzere mika cam, akrilik duş teknesi ve küvet çeşitleridir. Temperli cam için 4 mm, 5 mm, 6 mm ölçüler mevcuttur. En yeni cam duşa kabin modellerini gelişmiş aksesuar ürünlerimiz ile beraber hep daha güzeli siz müşterilerimizin hizmetine sunmayı amaç ediyoruz.

Duşa kabinlerin özellikleri

Duşa kabin denilince akla bir çok renk ve şekillerde ürünler akla gelmektedir. İnsanlar banyoları için yaptırmayı düşündükleri ürünleri seçerken çok seçici davranmalılar çünki görünüm her ne kadar önemli ise de uygulandığı alanlarda kapladığı yer de bir o kadar önemlidir. Kullanılan ürünlerin başın da oval temperli cam, kare temperli cam ve ön cephe temperli cam duşa kabinler gelir.

OVAL DUŞA KABİN

Banyoların çok daha kullanışlı olmasını sağlamak için en doğru seçimin oval duşakabinler olduğunu söylemekte yarar vardır. Duşa kabinler de görselliği ön planda tutan kullanıcılar için oval duşa kabin birinci sırada yer alır. Oval duşaka kabinler temperli camlı ve mika camlı olmak üzere iki çeşitte üretilir.  Kullanıcılar duşa kabinler de isteğe bağlı olarak duş teknesi, küvet ve zemine sıfır olarak olarak yaptırabilirler.

KARE DUŞA KABİN

Kare duşa kabinler diğer modellere göre iç kullanım alanı daha geniş olduğundan fazla tercih edilir. Her ne kadar oval duşa kabinler kadar görselliği ön planda deilse de kullanım açısında çok tercih edilebilen duşa kabin modeli olma özelliğine sahiptir. Kare duşa kabinleri yaptırırken seçenek olarak  Temperli cam, Mika cam, duş teknesi, küvet ve fayans üzerine profilli olarak uygulanabilir.

DİKDÖRTGEN DUŞA KABİN

Duşa kabinlerin kullanım olarak en uygun şekli dikdörtgen olanlardır. Banyoların büyüklüğüne göre uygulabilen bu tür duşa kabinler, genel olarak eni dar boyuna uzun banyolar için çok idealdir. En olarak en düşük ölçü olan 70 cm den başlayarak 100 cm ye kadar farklı ölçüler kullanılabilir. Boy olarak ise 90 cm den başlayıp 190 cm ye kadar ulaşabilen ölçüleri mevcuttur. Dikdörtgen şeklindeki duşa kabinler, Kare ve oval duşa kabinlere göre dar alanların en fazla seçilen modelleridir.

ASİMETRİK OVAL DUŞA KABİN

Duşakabin Ankara modelleri her gün yeni ürünler ile genişlemektedir. Bu ürünler içerisinde son yıllarda asimetrik oval duşa kabinler çok fazla yer bulmaktadır. Asimetrik oval duşa kabinlerin en önemli özelliklerinin başında her banyoya uygulanabilmesi gelmektedir. Son zamanlarda duşa kabin yaptıracak olan insanlar kullanım özelliklerinden çok görselliği ön plana almaktalar, bu da asimetrik oval duşa kabinlerin fazla talep edilmesinin nedenlerindendir. Duş teknesi, Küvet ve zemine sıfır olarak uygulanabilir. İstenilen her ölçüde ve modelde üretimi yapılabilmekte ve görselliği ile banyolara şıklık katmaktadır.

ANKARA DA DUŞAKABİN FİRMASI

Ankara da duşa kabin ihtiyacınız olduğun da arayabileceğiniz en doğru firmaların başın da Eray Duşa kabin gelmektedir. Firmamızın belirlemiş olduğu hizmet anlayışı sizlere ihtiyacınız olan ürünü  hızlı ve sorunsuz şekilde teslim etmektir. Ürünlerimizde kullandığımız malzeme ve aksesuarlarda kaliteden ödün vermeden, doğru ve en uygun duşa kabini  seçmenizde size yardımcı olacak satış elemanlarımız, öncelikle müşterilerimizin isteklerini göz önünde tutarak olabilecek en uygun ve şıklıktaki duşa kabin modellerini evlerinizin banyolarında en güzel köşesini oluşturmanız için beğeninize sunmaktadırlar. Eray duşa kabin Siz değerli müşterilerimizin verdiği büyük destek ile Ankara da duşa kabin firması olarak daha güzelini en kaliteli şekilde hizmetinize sunmaya devam edecektir.

ANKARA SİTELER DUŞAKABİN

Ankara siteler duşakabin firması olarak kurulan eray duşakabin, malazgirt caddesi no 121 Altındağ/siteler adresinde hizmet vermektedir. Duşakabin imalatı başta olmak üzere, Banyo dolabı ve duş teknesi imalatlarımızda bulunmaktadır. Ankara da imalat bölgesi olarak isim yapmış olan siteler sanayisi merkeze bağlı ve merkez ile iç içe olduğundan inşaat ve mobilya konusunda en çok tercih edilen bölgelerimizin başında gelir. Bizlerde Eray duşakabin olarak müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek düşüncesi ile hareketle Ankara siteler duşakabin firması adı altında hizmetimizi devam ettiriyoruz.

DUŞ KABİNLERİ

Son yılların en çok talep gören ev dekorasyon ürünleri arasında ilk sıralar da gelen duşa kabinler, banyoların dekorasyonu açısından bizlere çok fazla seçenek sunmaktalar. Birbirinden farklı şekil ve desenlerde üretilen duş kabinleri her banyo için yeni tasarım harikaları oluşturma doğrultusunda gelişim gösteriyor. Teknoloji geliştiği sürece banyolarınızın tasarımı aklınıza geldiğinde sizlerin de en öncelikli seçiminiz bir duş kabinin görselliğinden faydalanmak olacaktır.

Share your love

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir