Yeni Duşakabin Modelleri Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Yeni modellerle piyasaya çıkan kabinler, eskiye nazaran daha kullanışlı özelliklere sahip. Yeni modellerle kaliteli olan duşakabin ankara modelleri tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Eski duşakabinlerin zemini kaygandı. Ayrıca kapıları da çabuk bozuluyordu. Yeni modellerde ise kullanım kalitesi maksimuma çıkmış durumda.

Aradığınız Modeller Burada

Satış işlemlerinde tekneli ve teknesiz seçenekler, isteğe göre sipariş edilebilir. Plastik camlı modellerin yanı sıra normal camlı modeller de satışa sunuluyor. Bu firmalar sadece tekne satışı da gerçekleştiriyor. Banyonuzun yapısına uygun istediğiniz duşakabini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Duşakabin fiyatları, kabinin genişliği ve malzeme özelliğine göre farklılık gösteriyor.

Paslanmaz alüminyum malzemeden üretilen ürün seçenekleri, sağlıklı kullanım imkanı sunuyor. Bunun yanında camlı modeller plastik modellere nazaran daha şık duruyor. Camlı modellerin damperli olanları, darbeye karşı maksimum dayanıklıdır. Kırılma esnasında dağılmayan damperli camlı modeller, banyo kazalarının önlenmesinde etkili rol oynuyor.

Jakuzi, radyolu ve masajlı modeller, fiyat olarak biraz daha farklıdır. Ancak bu modeller duş keyfini ve masajı bir araya getiriyor. Ayrıca yeni modellerde vitrin, dolap ve askı gibi eklentiler bulunuyor. Şampuan, duş jeli ve saç kremi gibi kozmetik ürünlere özel dolaplar, banyonuzun daha düzenli olmasını sağlıyor.

Profesyonel Duşakabinlerle Tanışın

Duşakabin almadan önce firmanın kataloğunu incelemelisiniz. Yeni modelleri ve yeni tasarımlar, uygun fiyat seçenekleriyle satışa çıkarılıyor. Firma, ilk aşamada banyonuzu inceliyor. Banyonun en uygun köşesi seçildikten sonra ölçüler alınıyor. Ekonomik modellerden lüks modellere kadar birçok model duşakabin fiyatları Ankara kataloğunda yer alıyor. Bu modellerden istediğinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz modeli firma elemanları kısa sürede hazırlıyor.

Banyonuzun şekline uygun oval, kare veya dikdörtgen modellerden istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Duşakabin alırken banyonuzun şekilsel yapısını göz önünde bulundurun. Küçük banyolar için büyük kabinler, kullanım problemi çıkarmaktadır. Bu nedenle banyonuzun genişliğini en iyi şekilde hesaplayın.

Share your love

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir